مسئولیت اجتماعی

معرفی واحد تحقیق و توسعه مجتمع صنایع غذایی و کشاورزی گلها

واحد تحقیق و توسعه

محصولات و بسته بندی های جدید و برنامه های آتی

واحد تحقیق و توسعه مجتمع صنایع غذایی گلها یکی از موفق ترین واحد های تحقیق و توسعه در ایران محسوب می شود که با بکارگیری نیروهای مجرب ، متخصص و دارای تحصیلات عالی با تسلط و شناخت کامل به استانداردها و تکنولوژی های روز دنیا در مسیر گسترش و توسعه ، به روز رسانی و بهبود محصولات ، نوآوری و خلاقیت و بکارگیری آخرین پیشرفت ها و فناوری ها در تولید محصولات و بسته بندی و نیز تولید کالاهای جدید مطابق با نیاز و خواست مشتریان پر قدرت و آگاهانه حرکت می کند.

این واحد فعال و متخصص به کمک واحد CRM با ارتباط مستمر و رصد کردن دقیق و مداوم نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و خواسته های مشتریان و مردم عزیز تمرکز اصلی خود را بر ارتقاء کیفیت و رضایت مصرف کنندگان و تأمین نیازهای آنها گذاشته و با مطالعات و تحقیقات دقیق در جهت ارائه محصولاتی منطبق بر استانداردهای جهانی مجدانه تلاش می کند.

واحد تحقیق و توسعه گلها این افتخار را دارد که برای چندین سال متوالی به  عنوان واحد نمونه R&D در کشور انتخاب شود.

از جمله فعالیت های اخیر واحد R&D به روز رسانی بسته بندی محصولات از لحاظ طراحی و نوع قالب و متریال بر اساس سلایق و خواست مشتریان و نیازهای بازار می باشد. بر این اساس واحد تحقیقات بازار و واحد ارتباط با مشتری نیازهای بازار را رصد می کند و کارشناسان متخصص این واحد فناوری ها و بسته بندی های روز دنیا را بررسی و مطالعه می کنند و پس از ارزیابی هایی که در جلسات این واحد صورت می گیرد تصمیم به اعمال تغییرات یا بکارگیری بسته بندی های جدید در محصولات می شود.

صنایع غذایی گلها در راستای احترام به سلایق و نظرات مصرف کنندگان فهیم و خوش ذوق و نیز با تکیه بر دانش و آخرین تحولات روز دنیا در عرصه صنعت بسته بندی، بسیاری از طرح های لیبل ها و متریال و قالب بسته بندی های

محصولات خود را طبق آخرین استانداردهای جهانی و در آتلیه صنعتی خود با عکاسی حرفه ای صنعتی و طراحی های متفاوت و جذاب به روز به روز کرده است.

همچنین برخی محصولات با توجه به نوع نیاز مصرف کننده و نظرات و پیشنهاداتی که واحد CRM دریافت می کند در بسته بندی های خانواده یا انواع دیگری که در راستای تامین نیازهای مصرف کنندگان باشد بسته بندی می شود.

از جمله برنامه های آتی مجتمع صنایع غذایی گلها در راستای کمک به حفظ محیط زیست و سلامت مصرف کننده همگام با فناوریهای روز دنیا، حذف تدریجی سلفون از چرخه بسته بندی برخی محصولات و جایگزینی آن با دیگر اقلام بسته بندی مانند پت، شیشه، دوی پک و …. می باشد.

بسیاری محصولات جدید نیز بر اساس نیازهای بازار و مشتریان به سبد کالایی گلها افزوده یا در حال اضافه شدن است.

از جمله محصولاتی که به سبد محصولات غذایی گلها افزوده شده تی بگ چای سیاه و چای سبز می باشد که بسیار مورد تقاضای مشتریان گلها بوده است و در کنار قند و شکر تک نفره و پودر کیک گلها یک ترکیب عصرانه دلچسب را برای مصرف کنندگان گلها فراهم کرده است.

تخمه آفتابگردان گلها با کیفیت بینظیر محصول جدیدی است که به سبد غذایی گلها اضافه شده است.

واحد تحقیق و توسعه گلها در حال بررسی و تحقیقات بازار می باشد تا چاشنی های جدیدی مطابق با نیاز مصرف کنندگان و بر اساس دستاوردهای روز دنیا فرموله و به سبد غذایی گلها اضافه کند.

خبر خوب اینکه حرکت به سمت تولید محصولات سلامت محور مانند انواع دمنوش های گیاهی و نیز محصولات ارگانیک در دستور کار این واحد قرار گرفته و به زودی این محصولات وارد سبد غذایی محصولات گلها و به بازار عرضه می شوند.

در این راستا توت خشک ارگانیک گلها با کیفیت بی نظیر در دسترس مصرف کنندگان عزیز قرار گرفته است. و به زودی محصولات ارگانیک دیگری به سبد ارگانیک گلها افزوده می شود.

جوی دو سر پرک از جمله محصولات سلامت محور رژیمی و بسیار محبوب است که صنایع غذایی گلها در راستای کمک به حفظ سلامت مصرف کننده و ایده یک تغذیه سالم و رژیمی به بازار عرضه کرده است.

شکر قهوه ای، سبوس برنج و پودر جوانه گندم از دیگر محصولات سلامت محور و رژیمی است که به سبد غذایی محصولات سلامت محور گلها اضافه شده است

نمک دریا از دیرباز مورد تقاضای مصرف کنندگان گلها بوده و چون گلها اولین دارنده نشان استاندارد نمک طعام در ایران و لیدر بازار در نمک از دیرباز در ایران بوده است جای خالی این محصول در سبد غذایی گلها احساس میشده که این محصول در آینده ای نزدیک به بازار عرضه می شود.

همچنین با توجه به تقاضای بالای مصرف کنندگان بویژه ورزشکاران عزیز و با رویکرد حرکت به سمت تولید محصولات رژیمی و کم کالری صنایع غذایی گلها تولید پودر ژله بدون قند را در دستور تولید دارد و بزودی عرضه می کند.

پودر قهوه فوری با برند “گلها کافه” نیز محصول منحصربفردی است که با توجه به تقاضای بالای بازار و محبوبیت این محصول بخ زدی به سبد کالایی گلها اضافه می شود.

کینوا از جمله محصولاتی است که به دلیل خواص بینظیر تغذیه ای در سالهای اخیرا طرفداران بسیاری پیدا کرده و در برنامه های آنی تولیدی گلهاست.

صنایع غذایی گلها اخیرا وارد حوزه تولید عرقیجات شده و عرق نعناع و گلاب از جمله محصولات جدید گلهاست.

همچنین محصول پانکو که نوعی پرک سوخاری محبوب محسوب می شود به بازار عرضه شده است. پرک گوجه فرنگی و پرک چیلی نیز از محصولات جدید گلهاست.

خبر خوب اینکه به زودی محصول روغن زیتون . آبلیمو و سس کچاپ نیز به صورت ساشه یا تک نفره که بسیار مورد نیاز بازار و مصرف کنندگان است و بویژه برای افرادی که مدام در سفر هستند کاربرد بسیار مناسبی دارد وارد عرصه تولید گلها می شود.

و یک خبر عالی دیگر اینکه به زودی با چاشنی های جدید و متفاوت گلها سورپرایز خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *