مسئولیت اجتماعی

وجه تمایز مجتمع صنایع غذایی گلها

وجه تمایز گلها

صنایع غذایی گلها اولین دارنده استاندارد نمک طعام در ایران می باشد. این مجموعه با تولید نمک کریستاله یددار که از بهترین معادن سنگ نمک ایران تهیه شده و در مجهزترین پالایشگاهها تصفیه شده و سپس یدیزه می شود در راستای تامین ید موردنیاز افراد جامعه نقش مهمی ایفا کرده چرا که از اولین و قدیمی ترین تولیدکننده های نمک به این شکل در کشور بوده است. صنایع غذایی گلها با تولید نمک تصفیه شده یددار در عین حال که در راستای تامین ید موردنیاز بدن و مقابله با بیماریهای ناشی از کمبود ید مانند گواتر گام برداشته ولی با هدف احترام به سلامت عمومی جامعه و مضرات مصرف بالای نمک، بر روی قوطی های نمک خود تاکید کرده که جهت حفظ سلامت خود نمک کم مصرف کنید.

مجتمع صنایع غذایی گلها اولین دارنده پروانه بسته بندی و استاندارد آرد سفید در ایران و مبتکر تولید سویای ریزدانه استاندارد در کشور می باشد.

همچنین این مجتمع اولین مبتکر طرح ضدعفونی و میکروب زدایی ادویه جات و چاشنی ها توسط اشعه گاما در سازمان انرژی اتمی است.

محصول پس از تولید برای استریلیزاسیون به سازمان انرژی اتمی ارسال و با اشعه گاما پرتودهی و میکروب زدایی می شود وپس از تایید نهایی واحد کنترل کیفیت به بازار عرضه می گردد.

بدلیل اینکه گروه زیادی از افراد جامعه از بیماری سلیاک ( نوعی اختلال خود ایمنی که دستگاه گوارش قابلیت جذب و هضم گلوتن را ندارد) رنج می برند مجتمع صنایع غذایی گلها انواع آردهای فاقدگلوتن مانند آرد نشاسته، آرد ذرت، آرد سویا و آرد برنج را تولید و عرضه کرده است که میتوانند جایگزین مناسبی برای آرد گندم در تولید نان های مناسب این بیماران باشند.

صنایع غذایی گلها با تولید پودر جوانه گندم  که یکی از بهترین منابع پروتئین و سرشار از ویتامین E و ویتامین های گروه B ، منبع ارزشمند انرژی ، فیبر ، پروتئین و کربوهیدرات ، منبع خوب فولات ، فسفر ، تیامین ، نیاسین ، روی ، منیزیم و حاوی مقادیر بالای آهن و پتاسیم ، کلسیم و سلنیم، اسید های چرب امگا 3 و ویتامین A است  در راستای تقویت سیستم ایمنی، سلامت سیستم قلبی و عروقی، کاهش کلسترول، مقابله با سرطان، مقابله با پیری، سلامت پوست و مو، مناسب برای زنان باردار و مادران شیرده ، تقویت استخوانها و دندانها، تولید انرژی، مقابله با چاقی مزمن ، سلامت چشم، ریه و گلو، تعادل سیستم عصبی، درمان یبوست، کاهش فشارخون، کمک به هضم غذا، سلامت و افزایش حجم عضلات گام برداشته است.

صنایع غذایی گلها از گنجینه های عظیم نهفته در منابع گیاهی به نحو مناسبی بهره جسته است. بسیاری از این منابع گیاهی خواص دارویی شگفت انگیزی دارند و از دوران باستان در درمان بسیاری از دردها و بیماریها استفاده می شده اند. از جمله این ترکیبات با ارزش گیاهی که گلها تولید و عرضه می کند انواع ادویه جات گیاهی با بالاترین درجه خلوص و عطر و رنگ و طعم طبیعی مانند زردچوبه، دارچین، آویشن، زنجبیل، هل، پودر سیر و پودر پیاز، فلفل سیاه و سفید و قرمز و رنج وسیعی از ادویه جات و چاشنی های طبیعی گیاهی است که با داشتن گنجینه ای از ترکیبات مغذی علاوه بر ایجاد عطر و طعم مناسب در غذاها داروهای گیاهی فوق العاده و جایگزینی مناسب برای داروها و ترکیبات شیمیایی هستند.

ضمن اینکه با وجود تقلبات بسیار زیادی که در صنعت غذا و افزودنی ها رایج است صنایع غذایی گلها با بهره گیری از مواد گیاهی صد در صد خالص و عرضه گرانول بسیاری از ادویه ها مانند فلفل، زیره، سیر و … در گریندرها (بطری های درب آسیابی) در ایجاد اطمینان خاطر به مصرف کننده از لحاظ خلوص و عطر و رنگ و طعم طبیعی و عدم استفاده از موادافزودنی تلاش کرده است.

صنایع غذایی گلها بدلیل رعایت الزامات و اصول استاندارد و حفظ درجه بالای کیفیت در محصولات چندین سال متوالی به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شد.

ضمن اینکه محبوبیت و رضایت طیف بالایی از مصرف کنندگان باعث شد تا به عنوان برند محبوب به انتخاب مصرف کنندگان در سالهای متوالی برگزیده شود.

صنایع غذایی گلها در دریافت ایزوها و گواهینامه های بین المللی سیستم های مدیریت کیفیت و انواع استانداردها و گواهینامه های ملی و بین المللی در کشور همیشه پیشتاز و پیش قدم بوده و تقریبا تمامی ایزوها و گواهینامه های مرتبط و مورد نیاز را دریافت کرده و کمتر مجموعه ای است که این تعداد بالا از گواهینامه ها و استانداردهای ملی و بین المللی را در کشور کسب کرده باشد.

دارا بودن بالاترین تنوع محصول نیز از ویژگی های منحصر بفرد این برند است که نشان از سال ها تلاش، تحقیق و توسعه در مسیر تامین سبد غذایی موردنیاز جامعه و احترام به نیاز و خواست مصرف کنندگان است.

افتخار ما اینست که کودکان دیروز، مادران و پدران امروز و آینده سازان فردای این مملکت و تمامی نسل های میهن عزیزمان با گلها رشد کرده اند و طعم آشنای آن را به خاطر می سپارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *