مسئولیت اجتماعی

آشنایی با خیریه “حامیان طاهره رضا”

خیریه طاهره رضا

مجتمع صنایع غذایی و کشاورزی گلها در راستای عمل به رسالت مسئولیت اجتماعی یک بنیاد خیریه با عنوان “خیریه حامیان طاهره رضا ” راه اندازی کرده است.

فعالیت این خیریه توسط فرزندان مرحوم حاج عبدالرضا کریمی تفرشی در ابتدای دهه 80 در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی آغاز گردید.

عنوان خیریه به پاس یادبود خدمات ایشان و همسر مکرمه شان مزین به نام آن دو بزرگوار می باشد.

در طول دو دهه فعالیت های این خیریه ارتباطات و همکاری های موثری با مراکز خیریه ای نظیر کهریزک، کانون هموفیلی، بنیاد اوتیسم و بنیاد بیماری های خاص صورت گرفته است. همچنین افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر از شمالی ترین تا جنوبی ترین مناطق استانی و کشوری مورد حمایت قرار گرفته اند.

در سال 1402 با أخذ مجوز رسمی فعالیت از وزارت کشور فعالیت های این خیریه به عنوان زیر مجموعه گروه صنعتی آل ام.کا.تی،  با تمرکز بر حمایت از زنان سرپرست خانوار و کودکان نیازمند مجددا باز طراحی شد و ادامه یافت.

بانیان این موسسه خیریه کمک و حمایت از افراد ضعیف و بی بضاعت و سایر اقشار آسیب پذیر جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده و در صددند در کنار فعالیت در عرصه تولید، رسالت خود را در حوزه مسئولیت اجتماعی با اشتغالزایی و ایجاد حال خوب برای همه افراد جامعه به انجام رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *