صفحه اصلی > درباره ما

تاریخچه

مجتمع صنایع غذایی گلها در سال 1318 به صورت سنتی فعالیت خود را آغاز نمود . در آن دوره نسل اول گلها با توجه به مقتضای زمان و شرایط جامعه و نیاز آن دوره تصمیم مهمی گرفت ، که آن مهم پایه گذار مجموعه ای عظیم و ماندگار امروزی گردیده است. در سال 1345 نسل دوم این مجموعه فعالیت خود را آغاز نمود و هماهنگ با شرایط جامعه مسیر حرکت از تولید سنتی محصولات به سمت صنعتی شدن را طی کرد ، تلاشهای نسل دوم گلها به همت و تلاش مرحوم عبدالرضا کریمی تفرشی به ثمر نشست و این مجموعه شکلی صنعتی به خود گرفت .

خط مشی

اندیشه و تدبیر درست و حرکت با افکاری جدید مجموعه را به سمتی برد که نام و نشان گلها بر تارک صنعت کشور خویش درخشید و برند گلها در اذهان جامعه شکلی مردمی پیدا کرد ؛ به طوری که بی اغراق یکی از پر افتخارترین و قدیمی ترین نشان هایی گشت که از آن زمان در اذهان جای گرفت و خاطره آن روزگاران و محصولات گلها در حافظه بسیاری از بزرگانمان باقی است.

با حرکت به سمت جلو و گام نهادن در مسیر تکنولوژی نیاز به افکار و اندیشه های تازه احساس شد و این درست زمانی بود که نسل سوم گلها در ابتدای دهه هشتاد با تفکری نو از راه رسید تا چرخ صنعت را این بار به مدد اندیشه و تفکر جدید و نیروی جوانی به حرکت درآورد ، نسل سوم بر پایه دانش و تکنولوژی روز و با بهره بردن از نیروهای متخصص و کارآمد و دارای مدارک تحصیلی عالی از بهترین دانشگاهها کار خود را آغاز نمود و مجموعه با جهشی عظیم در زمینه تکنولوژی تولید و علم آفرینی به سمت جلو حرکت کرد و با استفاده از تجارب نسل های گذشته توانست نشان و عنوان خود را همچنان بر تارک صنعت غذای ایران حفظ نماید. در این مسیر طولانی و دشوار همواره همراهی شما مصرف کنندگان عزیز از ابتدای فعالیت مجموعه تا امروز بهترین و ارزشمندترین سرمایه بوده و امید که در آینده نیز بتوانیم سربلند و پر غرور بر این گنجینه با ارزش ببالیم . و‌... فعالیت دارد.


اهداف و افتخارات

مجتمع صنایع غدایی گلها ، در زمینه تولید و بسته بندی انواع محصولات فرآوری شده  نمک ها –ادویجات ها-غلات،حبوبات -پودرها-اردها-چاشنی ها- سوپ ها –غذایی  نیمه اماده –کنسروها  - سبزیجات ها و  انواع محصولات در بالاترین سطح کیفیت، افزایش توان تولید و توسعه فرهنگ مصرف غذای سالم، فعالیت می‌نماید.

مجتمع صنایع غدایی گلها در راستای افزایش رضایت کلیه طرف‌های ذینفع متعهد می‌گردد با استقرار مدیریت یکپارچه (IMS) مبتنی بر استانداردهای ISO9001:2008، OHSAS18001:2007، ISO14001:2004 و سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO22000:2005 و HACCP و بهبود مستمر اثربخشی آن‌ها، محصولات خود را مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی و نیز الزامات مشتری تولید نموده و در راستای اهداف کلان ذیل گام بردارد:

  1. ارتقاء سطح بهداشت تولیدات و تضمین ایمنی مواد غذایی
  2. تولید انواع محصولات و ارائه کیفیتی برتر بر اساس خواسته‌های مشتریان و رسیدگی به شکایات در راستای افزایش رضایتمندی مشتری و نیز افزایش قابلیت سازمان جهت بهبود محصولات
  3. برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم جهت پیشگیری و کاهش پیامدهای زیست محیطی و کاهش ضایعات
  4. برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم جهت افزایش سطح ایمنی کارکنان و طرف‌های ذینفع، کاهش عوامل زیان‌آور محیط کار، کاهش آمار حوادث و پیشگیری از وقوع بیماری‌های ناشی از کار
  5. ارتقاء صلاحیت منابع انسانی از طریق آموزش مستمر و برنامه ریزی شده به‌منظور افزایش سطح مهارت‌های آنان
  6. استفاده بهینه از تجهیزات و ماشین آلات و برنامه ریزی منظم نگهداری و تعمیر زیر ساخت‌های تولیدی